środa, 18 lutego 2015

Somatodrol - nie daj się złapać na fałszywe opinie

tabletki somatodrolWiele osób odnosi się sceptycznie do cudownych diet i cudownych specyfików na odchudzanie. Somatodrol to środek, który ma w tym pomagać. Jest to jednak jedynie marketingowa ściema. Nie dajcie się na to złapać.
Zainteresowanie jednak jest, gdyż każdy chciałby zyskać wiele nie poświęcając na ten cel wysiłku. Podobnie ma się sprawa z budowaniem masy i rzeźby.

Przede wszystkim polecam zajrzeć tutaj. To wątek na temat Somatodrolu na forum KFD. Znajdziecie tam więcej informacji o składzie itd. Ja nie chcę tutaj poruszać tej tematyki zbyt szczegółowo. Bardziej chcę odpowiedzieć o czarnym marketingu, jaki stoi za takimi specyfikami.

Sprzedaż odbywa się na zasadzie programu partnerskiego. Producent udostępnia produkt do sprzedaży praktycznie każdemu - trzeba tylko reklamują go używać konkretnego linku, który później umożliwi identyfikację osoby pośredniczącej. Sam rodzaj reklamy już nie gra roli dla producenta. Stąd wiele osób, które zarabiają na spamie, sprzedaje Somatodrol. Robią fałszywe, przekłamane metamorfozy (przed - po), rankingi, opinie itd. Jest wiele stron dedykowanych właśnie sprzedaży tego typu nie-działających suplementów.

Ok, wyżaliłem się :)
Jakie są wasze opinie? Ktoś dał się kiedyś złapać na cudowne środki, które tak tak naprawdę nic nie dają?

4 komentarze:

 1. Nie łapię się na takie sztuczki :) Jestem świadomym konsumentem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety cud specyfiki na odchudzanie, mase, rzeźbę to tylko w reklamach. Jak się nie spocisz i nie trzymasz michy to nic nie osiągniesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ludziom mozna teraz sprzedac wszystko ,tylko niewielki % czyta sklad czy tez opinie
  reszta to barany wychowane przez TV i gazety

  OdpowiedzUsuń