poniedziałek, 12 stycznia 2015

Najważniejsze jest białko

białko
Na pewno jeśli chcemy cieszyć się piękną rzeźbą ciała, zastanawiamy się co jeść na masę, aby szybko i skutecznie można było cieszyć się postępem. Oczywiście warto mieć na uwadze to, że największą rolę w budowaniu masy mięśniowej odgrywa białko. Tym samym powinieneś spożywać produkt ten w podwójnej wartości aniżeli waży twoje ciało. 

Oczywiście trudno jest w praktyce zrealizować to zadanie, jednakże na rynku istnieje szereg odżywek i suplementów, które to mają właśnie na celu uzupełnić niedobory białka w naszym organizmie, a także wpłynąć na budowę mięśni. Najlepsze są te suplementy, które to mają postać koncentratu, bądź też izolatu białka serwatkowego. Z całą pewnością zażywając je możesz mieć pewność, ze zawierają one w swoim składzie aż 96 % białka, co sprawia, że nie ma mowy o powstaniu w organizmie żadnych niedoborów. Jednakże same odżywki nie wystarczą, ponieważ w naszej codziennej diecie także musimy spożywać te produkty, które to zawierają w sobie znaczne ilości białka. Polecane jest więc mleko, sery, oraz jogurty. 

5 komentarzy:

 1. Może jakieś nazwy suplementów białkowych, post byłby bardziej rozwinięte, a i czytelnicy by się więcej dowiedzieli:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak białko to podstawa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Jednakże same odżywki nie wystarczą."
  Wydaje mi się, że odżywki to ostateczność. Podstawa to dobrze zbilansowana dieta :) Kurczak, indyk, wołowinka, łosoś, tuńczyk, krewetki, sardynki itd. I jak najmniej nabiału :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :)
  http://fitella.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie 
  Dieta fit ♥

  OdpowiedzUsuń