poniedziałek, 28 grudnia 2015

Jakie suplementy przy treningu na masę?


Można stosować wiele suplementów diety chcąc uzyskać większą masę mięśniową, jednakże nie każdy z nich jest tym dobrym, tym skutecznym, tym najlepszym. Co zatem stosować? Ja osobiście spróbowałem stosować różne suplementy, ale starałem się jednocześnie sięgać po te, które faktycznie pozytywnie wpływają na przyrost masy mięśniowej. Co to było konkretnie? Sięgałem po pierwsze po argininę, ale to oczywiście nie wszystko. W moim planie treningowym swoje miejsce zajęła także leucyna, zajęła beta alanina, zajęła odżywka na bazie białka, ale przede wszystkim postawiłem oczywiście nie na co innego, jak na kreatynę. Ważne jest to, aby sięgać po dobre i po skuteczne suplementy diety. Niewątpliwie jednak najważniejszym elementem nie są suplementy, ale raczej odpowiednia dieta oraz odpowiednio sformułowany trening.

9 komentarzy:

 1. Są jakieś skutki uboczne stoswaniaa tych suplementów czy jest to w 100% bezpeczne?

  Pozdrawiam Miriam z http://miriamagan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Są jakieś skutki uboczne?

  Pozdrawiam Miriam z http://miriamagan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Brakuje mi na Twoim blogu treści, tytuły postów dają nadzieję na konkretny artykuł, a okazuje się, że nie znajdujemy w nim nic :( polecałabym też pracować nad poprawnością językową i edycją tekstów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. suplementy nie dla mnie, zapraszam http://fantastic-brand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie, jak wygląda kwestia z "amerykańskimi" suplentami, z polepszonymi składami? Warto zdecydować się na coś takiego? Znalazłem ostatnio info, ze są dostępne w sklepie Maximum Nutrition i zastanawiam się nad ich wprowadzeniem do swoich treningów, ale nigdy nie miałem z nimi styczności ;/ ktoś ma jakieś doświadczenia?

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem warto się nimi zainteresować, jak i samym sklepem również :) nie są one oczywiscie dla wszystkich, zależy od Twojego zapotrzebowania, ale jeżeli sądzisz, że będą dla CIebie - spróbuj, zobaczysz jak na CIebie działają. Ale nie szalej zbytnio na początku ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem warto się nimi zainteresować, jak i samym sklepem również :) nie są one oczywiscie dla wszystkich, zależy od Twojego zapotrzebowania, ale jeżeli sądzisz, że będą dla CIebie - spróbuj, zobaczysz jak na CIebie działają. Ale nie szalej zbytnio na początku ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Maximum Nutrition jest zdecydowanie warty uwagi. CO do samych amerykańskich suplementów - ważne, zeby kupowac w sprawdzonych miejscach. No i faktycznie nie są one dla każdego, nie ma też co ich łykać jak "normalnych" - z rozwagą podejść do tematu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Maximum Nutrition jest zdecydowanie warty uwagi. CO do samych amerykańskich suplementów - ważne, zeby kupowac w sprawdzonych miejscach. No i faktycznie nie są one dla każdego, nie ma też co ich łykać jak "normalnych" - z rozwagą podejść do tematu :)

  OdpowiedzUsuń