czwartek, 7 kwietnia 2016

Odżywki typu BULK


Można powiedzieć, że z samego założenia odżywki typu bulk są tymi, które zawierają w sobie taką samą ilość białka jak i taką samą ilość węglowodanów. Najkrócej można to ująć w ten sposób, iż odżywki typu bulk miesza się w stosunku 1:1 właśnie z owych dwóch składników. Nie oznacza to jednak, że każda odżywka typu bulk obecna w naszych sklepach jest taka sama i tym samym niezależnie od tego, po co sięgniemy, będziemy mogli liczyć na taki sam rezultat końcowy. Odżywek typu bulk mamy na rynku dosyć sporą ilość. 

odżywka typu bulk KFD X-Bulk
Skład i właściwości 

Tak naprawdę różnią się one od siebie składem, rodzajem zastosowanych węglowodanów oraz zastosowanego białka. Ważne jest zatem to, aby wybierając odżywkę bulk, nie patrzeć wyłącznie na cenę, ale również na konkretny skład oraz na firmę, która produkuje dany rodzaj odżywki bulk. Jednocześnie też zanim dokonamy zakupu konkretnej odżywki, na pewno warto zapoznać się z opiniami na jej temat. Często właśnie takie podpowiedzi mogą nam zasugerować, która odżywka bulk będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Mówiąc o tychże odżywkach, należy podkreślić to, że są one przeznaczone dla osób, którym zwykła odżywka białkowa ani też odżywka oparta na węglowodanach nie wystarczy do osiągnięcia zamierzonego celu, a z takimi osobami bez wątpienia mamy wokół do czynienia coraz częściej. W takich sytuacjach sięgają one po gainery lub właśnie po odżywki zwane bulk. 

odżywka typu bulk Mutant Mass
Bulk - ceniona odżywka 

Sama nazwa niewiele z pewnością mówi, aczkolwiek na pewno trzeba zaznaczyć to, że obecnie są to odżywki bardzo cenione, bardzo chwytliwe, których w sklepach sportowych i na półkach sklepowych pojawia się coraz większa ilość. Do tego należy podkreślić to, że odżywki bulk należą do tych tańszych, a więc tym bardziej warto po nie sięgać, jeżeli oczywiście odczuwamy właśnie taką potrzebę. Odżywki typu bulk można zakupić w każdym sklepie sportowym i chociaż nazwa wiele nam nie mówi, to jednak owe odżywki jak najbardziej należą obecnie do czołówki sprzedawanych suplementów diety dla sportowców. Warto także dodać, że mamy tutaj do czynienia z dosyć dużym stopniem bezpieczeństwa.

1 komentarz:

  1. Póki co sprawdzam zwykłe białko, ale pewnie prędzej czy później do niego dojdę. Dobrze wiedzieć czym jest Bulk :)

    OdpowiedzUsuń